eso-es.net
eso-es.net Eskişehir'in İlk İnternet Servis Sağlayıcısı
eso-es.net Menu
[+] Hoşgeldiniz Bugün 15 Kasım 2018 Perşembe, Saat 23:59
Haber Kategorileri
Haber Ara
Metin:

Kategori:


Tüm Arşiv
En çok okunanlar

Dev Proje İçin İlk A ...
MEGEM’de Öğrenciler ...
Sanayi Envanteri Hay ...

Eskisehir Sanayi Odasi Organize Sanayi Bölgesi

sedec.jpg SEDEC Savunma ve Güvenlik Fuarı

Savunma Sanayi Müsteşarlığı’nın (SSM) ve Savunma Sanayi İhracatçı Birliği (SSI) Desteği ile organize edilen SEDEC Savunma ve Güvenlik konularını kapsayan Fuar, Konferans, B2B organizasyonu bu yıl 3-4-5 Temmuz 2018 tarihlerinde Ankara’da Congresium Merkezinde gerçekleşecektir.

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) olarak, SEDEC Fuarında bir stant ile yer alacağız ve savunma sanayii alanında faaliyet gösteren üyelerimizin tanıtımı gerçekleştirilecektir.

SEDEC, Anayurt Güvenliği, Sınır Güvenliği, İç Güvenlik ve Savunma Sistemleri konularında Uluslararası ve Ulusal tüm oyuncuları bir araya getiren, fuar, konferans ve ikili iş görüşmelerini barındıran bir organizasyondur. Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Kara, Hava, Deniz Kuvvetleri, Jandarma gibi ihtiyaç makamlarını, üreticiler ile direk bağlantıya geçiren, ana sanayi üreticilerinin KOBİ seviyesinde tedarik zinciri bağlantılarını en kısa sürede sağlayan etkin bir platformdur.

Etkinlik, önceden planlanan ikili iş görüşmeleri kapsamında yabancı orijinal ekipman üreticilerini, 1. ve 2. seviye tedarikçileri Türk Savunma ve Güvenlik Sanayisinin KOBİ’leri ve ana sanayi firmaları ile buluşturma hedefindedir. Bu etkinlik kapsamında Türk savunma ve güvenlik sanayinin yetenekleri ve başarıları yabancı misafirlere tanıtılacak, ayrıca etkinliğin ilk gününde anayurt güvenliği, sınır güvenliği ve iç güvenlik ve savunma sanayinin tedarik zinciri konularında konferans gerçekleşecektir.

Konusu ve formatı itibari ile böyle bir etkinlik ülkemizde ilk kez düzenlenecek ve her iki yılda bir gerçekleştirilmeye devam edilecektir.

46 ülke temsilcileri Askeri Ateşeler ve Frontex, Airbus Defence, Boeing Defence, MBDA, Lockheed Martin, BAE Systems, Leonardo, Sikorsky, Rolls-Royce, Tawazun, gibi sektörün öncü firmaları, ayrıca Milli Savunma Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Kara/Hava/Deniz Komutanlıkları, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, TAI, MKEK, Aselsan, Roketsan, Havelsan, FNSS gibi kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve satın almacılar resmi olarak davet edilmişlerdir.

Bu önemli etkinlikte ESO olarak açacağımız standımızda firmalarımızın tanıtım kataloglarını sergilemesi mümkündür. Talep eden firmalarımızın kataloglarını (en fazla 30 adet olacak şekilde) 29 Haziran 2018 tarihine kadar Odamıza ulaştırmaları gerekmektedir.

Etkinlik hakkındaki detaylı bilgiyi www.sedecturkey.com adresinden ya da aşağıda bulunan telefon veya e mail adreslerinden edinebilirsiniz.

Bilgilerinize rica ederiz.

SEDEC YÖNETİM OFİSİ
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 274. Sokak
Wings Ankara A Blok No:75
Yenimahalle Ankara
Tel: +90 (312) 251 5506
Faks: +90 (312)251 5507
info@sedecturkey.com


[ Arkadaşınıza gönderin ]
Gündem

Google Play mağazasına yüklenen sahte bankacılık uygulamaları, kredi kartı bilgilerine ulaşmaya çalışıyor

Güncel

MEGEM’de Öğrenciler Ders Ba...
Dev Proje İçin İlk Adım...
Sanayi Envanteri Hayata Geç...
İş Sağlığı ve Güvenliği Haf...
Vizyon Toplantılarının 3.’s...
EOSB'den Avantaj sağlayan H...
Eskişehirli sanayiciye nefe...
Uyuşmazlıklarında arabulucu...
Ortak Çalışma Gerçekleştiri...
Wifi kablosuz ağ teknolojis...


Eskişehir Bilişim İletişim San. ve Tic. A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi Şehitler Bulvarı No:1
26110 Odunpazarı/ESKİŞEHİR

 
info@eso-es.net
0 222 236 03 75
0 800 341 0 341

© 2018 Tüm hakları saklıdır
iştirakidir
Sayfa 0.0077 saniyede oluşturuldu
ESO EOSB