eso-es.net
eso-es.net Eskişehir'in İlk İnternet Servis Sağlayıcısı
eso-es.net Menu
[+] Hoşgeldiniz Bugün 18 Ekim 2018 Perşembe, Saat 16:39
Haber Kategorileri
Haber Ara
Metin:

Kategori:


Tüm Arşiv
En çok okunanlar

Eskisehir Sanayi Odasi Organize Sanayi Bölgesi

yan_sanayi9.jpg HEFİ Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı

İstanbul Fuar Merkezi’nde 20-23 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan HEFİ Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı’na Odamız tarafından stant ile katılım sağlanacaktır. Fuar kapsamında ayrıca 21 Haziran 2018 tarihinde bir de günübirlik Fuar Ziyareti organizasyonu planlanmaktadır.

Ana sponsorluğunu Arçelik, Ekonomi Bakanlığı, TOBB, KOSGEB, İMMİB, TÜRKBESD ve BEYSAD’ın üstlendiği HEFI 2018-Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı 50’nin üzerinde Yan Sanayi, 20’nin üzerinde Ana Sanayi firması katılımcı ile 20-23 Haziran 2018 tarihlerinde yapılacaktır. Sektörün önemli aktörleri ve katılımcıların destekleri ile, yurtdışından profesyonel ziyaretçi çalışması son hızı ile devam etmektedir. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Rusya, Mısır, İran, Irak, Güney Amerika, Romanya, Polonya gibi ülkelerden davet edilen misafirler İMMİB-TET koordinasyonunda Fuarda katılımcılarla buluşacaktır. İlgili satın alma yetkilileri 21-22 Haziran tarihlerinde HEFI’de olacaklar ve stantlarda görüşmeler yapacaklardır.

Odamız Fuarda 9. Salon B9 numaralı stantta yer alacak ve Eskişehir Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayiini temsil edecektir. Firmalarımızın tanıtım kataloglarını ESO standında sergilemesi mümkündür. Talep eden firmalarımızın kataloglarını (en fazla 20 adet) 18 Haziran 2018 tarihine kadar Odamıza ulaştırmaları gerekmektedir. İsteyen firmalarımız ayrıca ESO Standına kataloglarını kendileri de getirebilecek ve standımızı kullanabilecektir.

HEFİ Fuarına bununla birlikte 21 Haziran 2018 tarihinde bir de günü birlik ücretsiz ziyaret gerçekleştirilecektir. Fuar ziyaretine katılmak isteyen üyelerimizin (her firmadan en fazla 2 kişi), aşağıdaki katılım formunu doldurarak Odamıza faks (0222-2360041) ya da e-posta (yaman@eso.org.tr) ile göndermeleri gerekmektedir.


KATILIM FORMU
Katılacak Kişilerin Adı Soyadı:
Firma Adı:
Göreviniz:
Telefon ve Faks:
GSM:
E-mail:


[ Arkadaşınıza gönderin ]
Gündem

Google Play mağazasına yüklenen sahte bankacılık uygulamaları, kredi kartı bilgilerine ulaşmaya çalışıyor

Güncel

İş Sağlığı ve Güvenliği Haf...
Vizyon Toplantılarının 3.’s...
EOSB'den Avantaj sağlayan H...
Eskişehirli sanayiciye nefe...
Uyuşmazlıklarında arabulucu...
Ortak Çalışma Gerçekleştiri...
Wifi kablosuz ağ teknolojis...
ESO, Eskişehir’in adını fin...
İlk Defa Eskişehir'de...
Facebook'tan internet hamle...


» Ana Sayfa » Web Posta » Destek » Firmamız » İletişim yukarı
Eskişehir Bilişim İletişim San. ve Tic. A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi, 15. Cadde No:1
26110 ESKİŞEHİR
iştirakidir
Sayfa 0.0068 saniyede oluşturuldu
ESO EOSB