eso-es.net
eso-es.net Eskişehir'in İlk İnternet Servis Sağlayıcısı
eso-es.net Menu
[+] Hoşgeldiniz Bugün 18 Ekim 2018 Perşembe, Saat 17:30
Haber Kategorileri
Haber Ara
Metin:

Kategori:


Tüm Arşiv
En çok okunanlar

Eskisehir Sanayi Odasi Organize Sanayi Bölgesi

oto(9).jpg Automechanika Fuarı

Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleştirilecek olan “Automechanika Uluslararası Otomotiv ve Yan Sanayi Fuarı”na 11-14 Eylül 2018 tarihleri arasında Odamız tarafından bir iş heyeti organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır.

İki yılda bir düzenlenen ve otomotiv sektöründe Dünya’nın en prestijli Fuarlarından olan Automechanika’ya geçtiğimiz yıl 75 ülkeden 5.000’e yakın firma stant ile, 135.000 kişi de ziyaretçi olarak katılım sağlamıştır. Otomotiv ve yan sanayi teknolojilerindeki aktörleri bir araya getiren Fuarda pek çok yeni araç ve uygulamanın sergisi yapılmaktadır. Organizasyon kapsamında ayrıca Odamızın ortağı olduğu Avrupa İşletmeler Ağı kanalıyla ikili iş görüşmeleri de gerçekleştirilecektir.

Bu yıl 25. kez düzenlenecek olan Automechanika’da ağırlık olarak ele alınacak olan konular şunlardır: Otomobiller, Otomotiv Parçaları, Boya Kaplama, Araç Bakım, Oto İmalat, Modifikasyon, Elektrikli Araçlar, Dişli ve Sürücüler, Aktarma Organları, Kaldırma Platformları, Ambulanslar, Kurtarma Araçları, Özel Taşıma Araçları, Özel Araç Ekipmanları, Depolama Ekipmanları, Ulaşım Araçları, Jant ve Lastikler, Yardımcı Ekipmanlar, Araç Tanıma Teknolojileri, Diğer Ürün ve Hizmetler.

Katılım Ücreti: Organizasyon boyunca Frankfurt şehir merkezinde 4 yıldızlı bir otelde 3 gece 4 gün konaklanacaktır. Tek kişilik odada kişi başı ücreti 1.570 Avro, iki kişilik odada kişi başı ücreti 1.170 Avro’dur. Fiyatlara ulaşım, konaklama, sabah kahvaltıları, tüm transferler, seyahat sağlık sigortası, fuar giriş kartları, rehberlik ve yurtdışı çıkış vergileri dâhildir. (Not: Fuar giriş kartı talep etmeyen firmalar için yukarıdaki fiyatlardan 60 Avro düşülecektir.)

Odamız tarafından gerçekleştirilecek organizasyona yeterli katılım olması durumunda KOSGEB desteği için başvuru yapılacaktır. Firma başına konaklama, ulaşım, rehberlik ve organizasyonla ilgili diğer giderlerin %50’sinin, üst limiti 3.000 TL olmak üzere KOSGEB tarafından desteklenmesi planlanmaktadır. Organizasyona katılım sağlayan KOBİ’lerimiz ön başvuru yapmak kaydıyla söz konusu destekten faydalanabileceklerdir.

Automechanika 2018 Otomotiv Fuarı İş Heyeti Programı’na katılmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki “Katılım Formu”nu doldurmaları ve en geç 22 Haziran 2018 tarihine kadar Odamıza faks (0222-2360041) ya da e-posta ( yaman@eso.org.tr ) ile göndermeleri gerekmektedir.

KATILIM FORMU
Katılacak Kişilerin Adı Soyadı:
Firma Adı:
Göreviniz:
Telefon ve Faks:
GSM:
E-mail:


[ Arkadaşınıza gönderin ]
Gündem

Google Play mağazasına yüklenen sahte bankacılık uygulamaları, kredi kartı bilgilerine ulaşmaya çalışıyor

Güncel

İş Sağlığı ve Güvenliği Haf...
Vizyon Toplantılarının 3.’s...
EOSB'den Avantaj sağlayan H...
Eskişehirli sanayiciye nefe...
Uyuşmazlıklarında arabulucu...
Ortak Çalışma Gerçekleştiri...
Wifi kablosuz ağ teknolojis...
ESO, Eskişehir’in adını fin...
İlk Defa Eskişehir'de...
Facebook'tan internet hamle...


» Ana Sayfa » Web Posta » Destek » Firmamız » İletişim yukarı
Eskişehir Bilişim İletişim San. ve Tic. A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi, 15. Cadde No:1
26110 ESKİŞEHİR
iştirakidir
Sayfa 0.0074 saniyede oluşturuldu
ESO EOSB