eso-es.net
eso-es.net Eskişehir'in İlk İnternet Servis Sağlayıcısı
eso-es.net Menu
[+] Hoşgeldiniz Bugün 18 Ekim 2018 Perşembe, Saat 16:39
Haber Kategorileri
Haber Ara
Metin:

Kategori:


Tüm Arşiv
En çok okunanlar

Eskisehir Sanayi Odasi Organize Sanayi Bölgesi

kolaj(3).jpg ESO İftarında birliktelik, ihracat, eğitim vurgusu

Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Henüz 1,5 aydır görevdeyiz ama Eskişehir sanayisi için hazırladığımız projelerin altyapı çalışmalarını tamamladık. Bunları birkaç ay içinde kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.
Eskişehir Sanayi Odası tarafından düzenlenen ve yoğun bir katılımla gerçekleştirilen geleneksel iftar programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Vali Yardımcıları, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir Emniyet Müdürü Engin Dinç, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, ETB Başkanı Ömer Zeydan, ile çok sayıda sanayici iş adamı ve siyasetçi katıldı.
ESO Başkanı Kesikbaş, iftar programında yaptığı konuşmada, özellikle ihracat ve mesleki eğitime yoğunlaştıklarını belirterek, “Henüz 1,5 aydır görevdeyiz ama Eskişehir’in sanayi gelişimine katkı sunacak projelerin altyapı çalışmalarını tamamladık. Allah nasip ederse birkaç ay içerisinde bunların sunumlarını yapıp kamuoyu ile paylaşacağız” ifadesini kullandı.
Projelerini açıkladıktan sonra hızlı bir şekilde özellikle de eğitimden, ara elemandan ve işçi ile ilgili olan kısımlardan başlayarak adımlarını hızlandıracaklarını ifade eden Kesikbaş, ihracat ile ilgili projelerinin de hızlı bir şekilde başladığını dile getirdi.
Ekip olarak anlattıkları ve konuştukları neler varsa hepsini tek tek yaptıklarını belirten ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Ramazan münasebetiyle sanayicilerimizi, işadamlarımızı, siyaset ve bürokratlarımızı aynı iftar sofrasında bir arada görmek çok güzel oldu. Kendi seçimlerimizi geride bırakarak bundan sonra birlik ve beraberlik zamanındayız" dedi.


[ Arkadaşınıza gönderin ]
Gündem

Google Play mağazasına yüklenen sahte bankacılık uygulamaları, kredi kartı bilgilerine ulaşmaya çalışıyor

Güncel

İş Sağlığı ve Güvenliği Haf...
Vizyon Toplantılarının 3.’s...
EOSB'den Avantaj sağlayan H...
Eskişehirli sanayiciye nefe...
Uyuşmazlıklarında arabulucu...
Ortak Çalışma Gerçekleştiri...
Wifi kablosuz ağ teknolojis...
ESO, Eskişehir’in adını fin...
İlk Defa Eskişehir'de...
Facebook'tan internet hamle...


» Ana Sayfa » Web Posta » Destek » Firmamız » İletişim yukarı
Eskişehir Bilişim İletişim San. ve Tic. A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi, 15. Cadde No:1
26110 ESKİŞEHİR
iştirakidir
Sayfa 0.0075 saniyede oluşturuldu
ESO EOSB