eso-es.net
eso-es.net Eskişehir'in İlk İnternet Servis Sağlayıcısı
eso-es.net Menu
[+] Hoşgeldiniz Bugün 12 Aralık 2018 Çarşamba, Saat 21:41
Haber Kategorileri
Haber Ara
Metin:

Kategori:


Tüm Arşiv
En çok okunanlar

Eskisehir Sanayi Odasi Organize Sanayi Bölgesi

inno(2).jpg InnoTrans Ulaşım Teknolojileri Fuarı

Almanya’nın Berlin kentinde gerçekleştirilecek olan “InnoTrans Ulaşım Teknolojileri Fuarı”na 18-21 Eylül 2018 tarihleri arasında Odamız tarafından bir iş heyeti organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır.

İki yılda bir gerçekleştirilen ve demiryolları sektöründe Dünya’nın en büyük fuarı olan InnoTrans Fuarı’na geçtiğimiz yıl 60 ülkeden 2.955 firma stant ile, 145.000 kişi de ziyaretçi olarak katılım sağlamıştır. Uluslararası düzeyde yolcu ve yük taşımacılığı teknolojilerindeki aktörleri bir araya getiren Fuarda pek çok yeni teknoloji demiryolu araçlarının sergisi de yapılmaktadır. Aynı zamanda metal işleme ve kaynak teknolojileri başta olmak üzere birçok uygulama gösterime sunulmaktadır.

Bu yıl 14. kez düzenlenecek olan InnoTrans’ta ağırlık olarak ele alınacak olan konular şunlardır: Demiryolu taşıtları, modülleri ve komponentler (traksiyon, enerji ve elektrik mühendisliği vb.), bakımonarım, iç donanımlar, seyahat hizmetleri, demiryolu altyapısı, hat teknolojisi, toplu taşıma, lokal ve bölgesel otobüsler, sabit tesisler, güvenlik, yolcu bilgilendirme sistemleri, trafik yönetimi, sinyalizasyon, data işlem, yük trafiği lojistiği, tünel inşa, inşa makineleri, parçaları ve aksesuarları, iletişim, havalandırma sistemleri, enerji tedarik sistemleri ve aydınlatma.

Katılım Ücreti: Organizasyon boyunca Berlin şehir merkezinde 4 yıldızlı bir otelde 3 gece 4 gün konaklanacaktır. Tek kişilik odada kişi başı ücreti 1.545 Avro, iki kişilik odada kişi başı ücreti 1.170 Avro’dur. Fiyatlara ulaşım, konaklama, sabah kahvaltıları, tüm transferler, seyahat sağlık sigortası, fuar giriş kartları, rehberlik ve yurtdışı çıkış vergileri dâhildir. (Not: Fuar giriş kartı talep etmeyen firmalar için yukarıdaki fiyatlardan 70 Avro düşülecektir.)

Odamız tarafından gerçekleştirilecek organizasyona yeterli katılım olması durumunda firma başına konaklama, ulaşım, rehberlik ve organizasyonla ilgili diğer giderlerin %50’sinin, üst limiti 3.000 TL olmak üzere KOSGEB tarafından desteklenmesi planlanmaktadır. Organizasyona katılım sağlayan KOBİ’lerimiz ön başvuru yapmak kaydıyla söz konusu destekten faydalanabileceklerdir.

InnoTrans 2018 Ulaşım Teknolojileri Fuarı İş Heyeti Programı’na katılmak isteyen üyelerimizin aşağıdaki “Katılım Formu”nu doldurmaları ve en geç 8 Haziran 2018 tarihine kadar Odamıza faks ile göndermeleri gerekmektedir. (Faks: 0222 236 00 41)

KATILIM FORMU
Katılacak Kişilerin Adı Soyadı:
Firma Adı:
Göreviniz:
Telefon ve Faks:
GSM:
E-mail:


[ Arkadaşınıza gönderin ]
Gündem

Google Play mağazasına yüklenen sahte bankacılık uygulamaları, kredi kartı bilgilerine ulaşmaya çalışıyor

Güncel

MEGEM’de Öğrenciler Ders Ba...
Dev Proje İçin İlk Adım...
Sanayi Envanteri Hayata Geç...
İş Sağlığı ve Güvenliği Haf...
Vizyon Toplantılarının 3.’s...
EOSB'den Avantaj sağlayan H...
Eskişehirli sanayiciye nefe...
Uyuşmazlıklarında arabulucu...
Ortak Çalışma Gerçekleştiri...
Wifi kablosuz ağ teknolojis...


Eskişehir Bilişim İletişim San. ve Tic. A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi Şehitler Bulvarı No:1
26110 Odunpazarı/ESKİŞEHİR

 
info@eso-es.net
0 222 236 03 75
0 800 341 0 341

© 2018 Tüm hakları saklıdır
iştirakidir
Sayfa 0.0067 saniyede oluşturuldu
ESO EOSB