eso-es.net
eso-es.net Eskişehir'in İlk ve Tek İnternet Servis Sağlayıcısı
eso-es.net Menu
[+] Hoşgeldiniz Bugün 27 Haziran 2017 Salı, Saat 23:38
Firmamiz
eso-es.net
Kanallar
Ürünler ve Servisler

Fast Ethernet Internet Bağlantısı
Fast ethernet internet bağlantısı, EOSB firmalarının fiber kablo üzerinden elde ettikleri, yüksek hız ihtiyaçlarını karşılayan, çoklu ortam uygulamalarına imkan sağlayan internet erişimini içermektedir. DSL hizmetlerinden farklı olarak gönderme ve alma hızları birbirine eşit ve ayrıdır. Abone olmak için KOBİ veya MAXI Internet tarifelerimizden birini tercih edebilirsiniz.

VLAN Bağlantısı
"VLAN" hizmeti, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi içerisindeki firmaların farklı bir lokasyondaki ( OSB içi yada Dışı ) diğer kullanıcılarıyla aynı ağda olmasını sağlayan güvenli bir iletişim hizmetidir.

Alan Adı (Domain Name)
Web sitenizin kolay erişilebilir ve akılda kalıcı bir adresi olması için kendinize ait bir alan adınız olması gerekmektedir. eso-es.net, alan adı alma işlemlerini sizin adınıza gerçekleştirebilir.

Web Konaklama (Web Hosting)
Kuruluşunuz adına hazırlamış olduğunuz web sayfalarınızın uygun fiyatlarla internet'te yer almasını istiyorsanız eso-es.net'in web konaklama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sunucu Konaklama (Rack Hosting)
Web, email veya herhangi bir uygulama sunucunuzun yüksek hızlı internet erisimi olan yedekli UPS ve klima sistemleri ile güvenli ve 7 gün 24 saat destek alabileceğiniz bir yerde bulunmasını istiyorsanız eso-es.net'in Sunucu Konaklama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sabit IP
eso-es.net internet erişimlerinde sabit IP adresi kullanmakta olup birden fazla IP adresine ihtiyac olunması durumunda eso-es.net'ten uygun fiyatlarda ilave sabit IP adresi ve IP bloğu alabilirsiniz.

» Ana Sayfa » Web Posta » Destek » Firmamız » İletişim yukarı
Eskişehir Bilişim İletişim San. ve Tic. A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi, 15. Cadde No:1
26110 ESKİŞEHİR
Eskişehir Sanayi Odası Eskişehir Sanayi Odası
iştirakidir
Sayfa 0.0023 saniyede oluşturuldu
ESO EOSB