eso-es.net
eso-es.net Eskişehir'in İlk İnternet Servis Sağlayıcısı
eso-es.net Menu
[+] Hoşgeldiniz Bugün 18 Temmuz 2018 Çarşamba, Saat 23:34
eso-es.net
Kanallar
Reklam

Internette Reklam

Kullanıcı sayısınının ve iş hacminin giderek giderek arttığı internet, pazarlama ve reklam kavramına farklı bir boyut kazandırmıştır. Artık ürününüzü pazarlamak için, büyük rakamlarla ifade edilen bütçelere gerek yok! İnternet sizlere bu faaliyetleri çok küçük bütçelerle yapabilme olanağını sağlıyor. Günümüzde firmaların ürünlerini tanıtmada ve pazarlamada kullandıkları en etkili mecra artık internet. İnternette yayınlanan reklamların hedef kitleye ulaşmadaki etkisinin diğer mecralara göre çok daha yüksek olduğu ise kanıtlanmış bir gerçek.

Tam İsabet!

Eso-es.net her yaşa ve meslek grubuna hitab eden içeriği ile reklamlarınızın hedef kitlenize ulaşmasını en zahmetsiz ve ucuz bir şekilde sağlayacaktır. Eso-es.net bir Eskişehir Sanayi Odası Kuruluşu olması dolayısıyla Abonelerinin büyük çoğunluğu Sanayici, Mühendis düzeyindeki kişilerdir bunun dışıdaki abonelerimiz Öğretim görevlileri ve Ev Hanımlarının yanı sıra çeşitli seviyelerdeki öğrencilerden oluşmaktadır.

Ekonomik!

Eso-es.net sitelerinde yer alan reklamların hazırlanma ve yayınlanma bedelleri, diğer reklam mecralarıyla karşılaştırılamayacak kadar ekonomiktir.

Web Sitenize Yoğun Trafik Akışı!

Eso-es.net sitelerinde yer alan reklamlarla, firmaların ürün ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi verdikleri ve doğrudan pazarlama yapabildikleri "Kurumsal Web Sayfaları"na kolay erişim sağlanmış olur.
Eso-es.net sayfalarında yapılan tüm reklam aktiviteleriyle web sitenize kolay erişim sağlanıp ziyaretçi sayısını arttırılarak web sitelerinden beklenen verimi maksimuma çıkaracaktır.

Ölçülebilirlik!

Eso-es.net sitelerinde yer alan reklamlar, kaç farklı kişi tarafından görüldüğünü, reklamın bulunduğu sayfanın kaç kez görüntülendiğini ve kullanıcılardan kaçının reklamlar aracılığı ile web sayfalarına eriştiğini raporlayabilecek özelliktedir.

Verilebilecek reklam boyutları 468 x 60 px, 200 x 35 px, 120 x 60 px dir. Reklam tarifesi ve ayrıntılı bilgi için info@eso-es.net

» Ana Sayfa » Web Posta » Destek » Firmamız » İletişim yukarı
Eskişehir Bilişim İletişim San. ve Tic. A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi, 15. Cadde No:1
26110 ESKİŞEHİR
iştirakidir
Sayfa 0.002 saniyede oluşturuldu
ESO EOSB