eso-es.net
eso-es.net Eskişehir'in İlk İnternet Servis Sağlayıcısı
eso-es.net Menu
[+] Hoşgeldiniz Bugün 12 Aralık 2018 Çarşamba, Saat 22:58
eso-es.net
Kanallar
Hizmetlerimiz

Internet
Eso-es.net, mevcut fiber kablo altyapısı ile Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi içindeki firmaların yüksek hız ihtiyaçlarını karşılayan, çoklu ortam uygulamalarına imkan sağlayan fiber internet erişimi sunmaktadır. DSL ve diğer fiber internet hizmetlerinden farklı olarak gönderme ve alma hızları birbirine eşit ve ayrı kanallar üzerinden çalışmaktadır. Abone olmak için KOBİ veya MAXI Fiber İnternet tarifelerimizden birini tercih edebilirsiniz.

Noktadan Noktaya Erişim (VLAN)
Eso-es.net, Noktadan Noktaya Erişim (VLAN) hizmeti ile Eskişehir Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi içindeki firmaların farklı bir lokasyondaki ( EOSB içi yada Dışı ) diğer ağ kullanıcılarıyla aynı ağda olmasını sağlayan güvenli bir ağ bağlantısı sunmaktadır.

Alan Adı (Domain Name)
Web sitenizin kolay erişilebilir ve akılda kalıcı bir adresi olması için kendinize ait bir alan adınız olması gerekmektedir. eso-es.net, alan adı alma işlemlerini sizin adınıza gerçekleştirebilir.

Web Konaklama (Web Hosting)
Kuruluşunuz adına hazırlamış olduğunuz web sayfalarınızın uygun fiyatlarla internet'te yer almasını istiyorsanız eso-es.net'in web konaklama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Data Center – Sunucu Konaklama (Rack Hosting)
Web, email veya herhangi bir uygulama sunucunuzu yüksek hızlı internet erişimi olan yedekli UPS ve klima sistemleri ile donatılmış eso-es.net'in veri merkezinde çok ekonomik tarifelerle konaklatabilir ve 7 gün 24 saat uzman personellerimizden destek alabilirsiniz.

Sabit IP
eso-es.net internet erişimlerinde sabit IP adresi kullanmakta olup birden fazla IP adresine ihtiyac olunması durumunda eso-es.net'ten uygun fiyatlarda ilave sabit IP adresi ve IP bloğu alabilirsiniz.

Reklam
eso-es.net web sitesinde çok uygun fiyatlarla 468 x 60 px, 200 x 35 px, 120 x 60 px boyutlarında reklam verebilir, yayım ve tıklanma gibi raporları anlık olarak takip edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizim ile iletisime geçebilirsiniz.

Eskişehir Bilişim İletişim San. ve Tic. A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi Şehitler Bulvarı No:1
26110 Odunpazarı/ESKİŞEHİR

 
info@eso-es.net
0 222 236 03 75
0 800 341 0 341

© 2018 Tüm hakları saklıdır
iştirakidir
Sayfa 0.0018 saniyede oluşturuldu
ESO EOSB