eso-es.net
eso-es.net Eskişehir'in İlk İnternet Servis Sağlayıcısı
eso-es.net Menu
[+] Hoşgeldiniz Bugün 16 Aralık 2017 Cumartesi, Saat 08:12
eso-es.net
Kanallar
Hizmetlerimiz

Fast Ethernet Internet Bağlantısı
Fast ethernet internet bağlantısı, EOSB firmalarının fiber kablo üzerinden elde ettikleri, yüksek hız ihtiyaçlarını karşılayan, çoklu ortam uygulamalarına imkan sağlayan internet erişimini içermektedir. DSL hizmetlerinden farklı olarak gönderme ve alma hızları birbirine eşit ve ayrıdır. Abone olmak için KOBİ veya MAXI Internet tarifelerimizden birini tercih edebilirsiniz.

VLAN Bağlantısı
"VLAN" hizmeti, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi içerisindeki firmaların farklı bir lokasyondaki ( OSB içi yada Dışı ) diğer kullanıcılarıyla aynı ağda olmasını sağlayan güvenli bir iletişim hizmetidir.

Alan Adı (Domain Name)
Web sitenizin kolay erişilebilir ve akılda kalıcı bir adresi olması için kendinize ait bir alan adınız olması gerekmektedir. eso-es.net, alan adı alma işlemlerini sizin adınıza gerçekleştirebilir.

Web Konaklama (Web Hosting)
Kuruluşunuz adına hazırlamış olduğunuz web sayfalarınızın uygun fiyatlarla internet'te yer almasını istiyorsanız eso-es.net'in web konaklama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Data Center – Sunucu Konaklama (Rack Hosting)
Web, email veya herhangi bir uygulama sunucunuzu yüksek hızlı internet erişimi olan yedekli UPS ve klima sistemleri ile donatılmış eso-es.net'in veri merkezinde çok ekonomik tarifelerle konaklatabilir ve 7 gün 24 saat uzman personellerimizden destek alabilirsiniz.

Sabit IP
eso-es.net internet erişimlerinde sabit IP adresi kullanmakta olup birden fazla IP adresine ihtiyac olunması durumunda eso-es.net'ten uygun fiyatlarda ilave sabit IP adresi ve IP bloğu alabilirsiniz.

Reklam
eso-es.net web sitesinde çok uygun fiyatlarla 468 x 60 px, 200 x 35 px, 120 x 60 px boyutlarında reklam verebilir, yayım ve tıklanma gibi raporları anlık olarak takip edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizim ile iletisime geçebilirsiniz.

» Ana Sayfa » Web Posta » Destek » Firmamız » İletişim yukarı
Eskişehir Bilişim İletişim San. ve Tic. A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi, 15. Cadde No:1
26110 ESKİŞEHİR
Bir Eskişehir Sanayi Odası ve ESO OSB iştirakidir
Sayfa 0.002 saniyede oluşturuldu
ESO EOSB